Niezależnie od wieku, każdy człowiek jest narażony na pogorszenie słuchu. Gdy już taka dolegliwość nas dopadnie, szukamy sposobu by mimo przeciwności losu poradzić sobie z tym problemem. Na szczęście rozwijająca się w błyskawicznym tempie technika dostarcza ułatwienia w postaci nowoczesnych aparatów słuchowych.

Idealne aparaty, czyli jakie?

Aparaty słuchowe w obecnych czasach niczym nie przypominają już tych rzucających się w oczy aparatów, które nosili nasi dziadkowie. Teraz mamy do czynienia z urządzeniami niewielkich rozmiarów o delikatnym wyglądzie.. Są bardzo wygodne i dopasowują się do budowy ucha. Ale czy to nam wystarcza? Czasy i potrzeby zmieniają się tak szybko, że zwyczajny, praktycznie niewidoczny aparat słuchowy to już standard. Teraz szukamy nowych udogodnień. Jednym z nich jest aparat słuchowy z aplikacją na telefon.

Nowoczesne aparaty słuchowe

Nowoczesne czyli jakie? Na pewno te dostosowane do nowoczesnej łączności. Aparaty słuchowe zapewniają łączność bezprzewodową za sprawą funkcji Bluetooth. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozmowy telefoniczne mogą być transmitowane od razu do urządzenia. Dzięki aplikacji na telefon użytkownik ma pełną kontrolę nad aparatem słuchowym i może dostosować go według własnych preferencji. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS.

Aplikacje na telefon

Tego typu aplikacje pomagają w obsłudze aparatu, w nauce nowych funkcji, a także w komunikacji z protetykiem słuchu poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe. Podczas rozmowy za pośrednictwem aplikacji z protetykiem słuchu udostępniamy mu możliwość dostrojenia aparatu w każdym dogodnym dla użytkownika momencie.

Za pośrednictwem Bluetooth aparaty mogą także łączyć się z telewizorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu oglądanie ulubionego serialu lub słuchanie muzyki  stanie się zupełnie bezproblemowe.

Technologia tego typu nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Niektóre rozwiązania mogą nawet wydawać się dla niektórych nierealne, jednak coraz częściej niemożliwe staje się możliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *