Niemalże każdej dorosłej osobie przynajmniej raz zdarzyło się doświadczyć tzw. kaca. Istnieją najróżniejsze metody radzenia sobie z przykrymi skutkami ubocznymi zatrucia alkoholowego. Chociaż powszechne są domowe i apteczne sposoby radzenia sobie z syndromem dnia wczorajszego, dużo bardziej skuteczne jest zaawansowane rozwiązanie. Dowiedz się, jak działa kroplówka na kaca!  

Kac i towarzyszące mu, uciążliwe dolegliwości potrafią uniemożliwić normalne funkcjonowanie nawet przez najbliższą dobę! Nie zawsze można sobie jednak pozwolić na dzień odpoczynku. Najczęściej sięga się więc po określone produkty spożywcze lub przyjmuje apteczne preparaty. Najszybciej na nogi postawić nas może jednak… kroplówka na kaca. Dlaczego jest tak skuteczna?

Czym w zasadzie jest kac?

Kac, Katzenjammer, syndrom dnia poprzedniego – tymi nazwami określa się złe samopoczucie występujące po kilku godzinach od spożycia dużej ilości alkoholu. Etanol zawarty w napojach wyskokowych rozkłada się w aldehyd octowy, który jest dla ludzkiego organizmu substancją toksyczną. W naprawdę dużych ilościach może być nawet śmiertelny.

Przyczynami kaca jest więc przede wszystkim zatrucie, a także odwodnienie i następujące w związku z nim hipoglikemia, niedobór glukozy oraz witaminy B12. Skutkami zatrucia organizmu są m.in. ból głowy, pragnienie, nudności, biegunka, drażliwość, osłabienie, zaburzenie funkcji motorycznych.

Kroplówka na kaca – mit czy sprytne rozwiązanie?

Alkohol zaburza gospodarkę wodno-elektrolitową w organizmie. Domowe metody na kaca opierają się więc głównie na nawadnianiu, dostarczaniu mikroelementów, wyciszeniu rozstrojonego układu pokarmowego oraz złagodzeniu bólu. Takie sposoby wymagają jednak czasu – organizm musi przyswoić potrzebne witaminy i sole mineralne z produktów spożywczych, a także wydalić toksyny, co zajmuje zwykle nawet do kilkunastu godzin.

Cały proces można jednak znacznie przyspieszyć, podając potrzebne mikroelementy i leki dożylnie, tak jak robi się to szpitalu. Jeśli więc nie możesz pozwolić sobie na dzień spędzony w łóżku z tabletkami przeciwbólowymi, butelką wody i soku pomidorowego, możesz postawić się na nogi dzięki kroplówce na kaca! Jednorazowa dawka zawiera kompleksowy zestaw tego, czego właśnie potrzebuje Twój organizm: elektrolity, sole mineralne, leki przeciwwymiotne, przeciwbólowe, witaminy oraz suplementy. Wszystko jest w pełni bezpiecznie – są to takie same kroplówki, jak te podawane w szpitalach. Już w kilka godzin możesz czuć się w pełni sił, a nawet być w stanie prowadzić samochód!

Skąd zdobyć kroplówkę na kaca?

Po kroplówkę na kaca można teoretycznie udać się do prywatnej kliniki, ale taka usługa oczywiście nie jest absolutnie refundowana, a co więcej – można spotkać się z odmową. Jeśli do tego po prostu nie jest się w stanie nigdzie ruszyć z domu, to rozwiązanie nie ma sensu.

Dotychczas w ten sposób dorabiało sporo lekarzy i ratowników medycznych. Widząc ogromne zapotrzebowanie na usługi tego typu, wielu z nich założyło firmy prowadzące profesjonalne, szybkie detoksykacje. Jedną z nich jest Detoks Fenix. Jest to najstarsza klinika detoksykacyjna w Polsce, która posiada największe doświadczenie w radzeniu sobie z uzależnieniami alkoholowymi. Jeśli potrzebujesz wsparcia po nieco zbyt upojnej nocy, wystarczy jeden telefon, by postawić Cię na nogi! Wejdź na stronę: https://detoksfenix.pl by zamówić kroplówkę na kaca z dojazdem do domu!

Kac uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, a Ty musisz iść do pracy lub masz już inne plany, z których nie możesz zrezygnować? Daruj sobie domowe sposoby i wybierz najszybszą, najskuteczniejszą, a przy tym najbezpieczniejszą metodę! Kroplówka na kaca w kilka godzin sprawi, że nikt nie zorientuje się, jak spędziłeś poprzednią noc!

Dodaj komentarz