Depilacja laserowa jest zabiegiem bardzo często wybieranym przez kobiety. Wykonują go przeróżne gabinety kosmetyczne. Zapewnia trwałe usunięcie owłosienia na wybranej partii ciała, dodatkowo pozostawia skórę miękką i nie powoduje żadnych podrażnień.

Depilacja laserowa przy użyciu lasera Vectus jest w pełni bezpieczna i wygodna dla każdej kobiety. Wszystkie panie chcą czuć się komfortowo i nie martwić się o wystające włoski. Dodatkowo dzięki depilacji mają gwarancję większej higieny i komfortu.

Jak działa laser Vectus?

Laser Vectus to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych laserów dostępnych na rynku. Wykorzystuje innowacyjne technologię wdrożone przez Palomar Medical Technologies.

Technologia Photon Recykling pozwala skutecznie wykorzystać całą wytworzoną energię przez laser. Za pomocą luster światło odbijane od skóry ponownie jest kierowane na mieszki włosowe. Technologia Advanced Contact Cooling odpowiada za chłodzenie miejsca depilowanego i sprawia, że zabieg jest dużo bardziej przyjemniejszy i bezbolesny. Czytnik Skintel odpowiada za prawidłowe dobranie parametrów i natężenia lasera dla każdej osoby indywidualnie.

Podczas zabiegu depilacji laserowej przy użyciu lasera Vectus włosy nie są wyrywane, lecz zostają unicestwione za pomocą wysokiej temperatury. Dodatkowo chłodzenie sprawia, że temperatura nie jest odczuwalna, a cały proces usuwania włosków jest bezbolesny i przyjemny.

Depilacja laserowa dla kobiet – laser Vectus

Depilacja laserowa pozwala każdej kobiecie skutecznie pozbyć się niechcianych włosków z wybranej partii ciała. To doskonałe rozwiązanie dla pań odczuwających dyskomfort wynikający z nadmiernego owłosienia. Depilacja laserowa umożliwia uzyskanie gładkiej skóry na wiele lat. Kobiety korzystające z tych zabiegów nie muszą już stosować depilatorów i pamiętać o codziennym goleniu. Mają większy codzienny komfort i czują się piękniejsze.

Laser Vectus zapewnia przyjemne zabiegi, które nie powodują bólu i nie pozostawiają żadnych podrażnień. Korzystają z nich nawet bardzo wrażliwe panie, które nie są odporne jakikolwiek ból.

Kobiety zazwyczaj decydują się na depilację partii ciała takich jak:

  • depilacja bikini laserem
  • depilacja wąsika laserem
  • depilacja nóg laserem
  • depilacja pachwin laserem

Najchętniej depilowane są uda i łydki, które są bardzo widoczne u kobiet. Depilacja przy wykorzystaniu lasera Vectus pozwala idealnie usunąć owłosienie z nóg. Likwidowane jest ono użyciu większej głowicy lasera diodowego Vectus, dzięki temu zabieg przebiega dużo szybciej. Depilacja nóg za pomocą lasera Vectus pozostawia gładką i niepodrażnioną skórę oraz nie powoduje wrastania włosków w jej głąb.

Depilacja laserowa twarzy to zazwyczaj usuwanie wąsika nad górną wargą lub pojedynczych włosków znajdujących się w okolicy brody. Do tego celu wykorzystywana jest mniejsza głowica lasera Vectus.

Bikini to równie często wybierane miejsce depilacji przez kobiety. Mają one tutaj duże pole do popisu, wybrać mogą dowolny kształt owłosienia lub całkowicie je usunąć. Najczęściej decydują się na depilację brazylijską lub francuską.

Depilacja laserowa pach pozwala pozbyć się włosków, ograniczyć potliwość oraz zadbać o higienę. Dzięki niej można uniknąć rozwoju bakterii w okolicach pachwin oraz zatrzymać powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Dodaj komentarz