Chcąc kolejnego lata odpoczywać we własnym domku rekreacyjnym, lub też móc mieć azyl za miastem na wszystkie weekendy, nie trzeba wcale wydawać setek tysięcy, ani czekać miesiącami na formalności. Dzięki uproszczeniu przepisów budowlanych jest to możliwe i nie trzeba obawiać się, że procedura uzyskania pozwolenia pochłania czas i nasze finanse – w związku  z koniecznością zatrudniania kierownika budowy itp. Zamiast martwić się dokumentacją, można zacząć przeglądać gotowe projekty domków całorocznych i letniskowych jakie oferuje Eko Architektura na swojej stronie internetowej. Domy bez pozwolenia całoroczne murowane cena – to coś co najlepiej sprawdzić kontaktując się bezpośrednio. Gdy znajdzie się już ten wymarzony, wystarczy zostawić wszystko fachowcom, a samemu dokonać jedynie zgłoszenia w urzędzie.

W ofercie Eko Architektury dostępne są zarówno domki letniskowe, jak i całoroczne, drewniane i murowane. W obu przypadkach występuje szeroka oferta tych o wymiarach podstawy do 35m2. Dzięki temu wystarczy zgłoszenie zamiaru ich budowy we właściwym miejscowo Starostwie Powiatowym. Obiekty całoroczne bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę są konstruowane w oparciu o technologię, która umożliwia korzystanie z nich również poza najbardziej popularnym okresem letnim. Zapewnia to nie tylko właściwa izolacja ciepla budynku, ale także wysokiej jakości stolarka drzwiowa i okienna. Właściwie wykonane sprawią, że zimą temperatura wewnątrz nie spadnie zbyt gwałtownie, a latem budynek nie będzie się przegrzewać.

Murowany dom całoroczny to doskonałe rozwiązanie, jeśli dysponujemy lub planujemy nabyć niedużą działkę za miastem. Jeśli chcemy sprawdzić domy bez pozwolenia całoroczne murowane cena, warto skontaktować się bezpośrednio z Eko Architektura. Co odróżnia ich od konkurencji?

  • stosowanie ekologicznych rozwiązań
  • dopasowanie projektu do wymagań klienta
  • wysoka jakość usług
  • nawet 10 lat gwarancji
  • umożliwienie klientom konsultacji z fachowcami z różnych dziedzin

Domek całoroczny murowany, czy drewniany

Warto zaufać wiodącym producentowi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie oferuje, oraz szerokiej ofercie. Jakie są zalety wybrania domu całorocznego murowanego? Z pewnością jest to budowla bardziej standardowa niż domek drewniany, łatwiej więc będzie o wykończenie tradycyjnymi materiałami, czy montaż ogrzewania. Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź, czy jest on na pewno lepszy od drewnianego – posiada inne wady i zalety, warto zapoznać się ze wszystkimi. Pod względem dostępności projektów zdecydowanie częściej wygrywają domy murowane. Tradycyjna metoda cieszy się na tyle dużą popularnością, że możemy wybierać spośród niemal niezliczonej ilości gotowych projektów budowlanych. Ponad to, ich cena zwykle jest dość atrakcyjna. Ale projekty domów drewnianych nie należą już do rzadkości. Po prostu ich liczba będzie zdecydowanie mniejsza, a koszt budowy z reguły wyższy. Murowana konstrukcja nie jest tak przytulna jak drewniana, daje jednak poczucie trwałości i bezpieczeństwa. W ogólnej świadomości utarło się bowiem, że domy murowane są najbardziej trwałym rozwiązaniem. Grube mury będą zaś inwestycją na lata i zapewnią wysoki komfort użytkowy nawet na kilka pokoleń.

Sprawdzony producent – gwarancja satysfakcji

Eko Architektura jako lider na rynku oferuje nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale także gwarancje na swoje produkty. Podczas gdy wiele osób marzy o swoim idealnym miejscu w górach czy nad jeziorem, większość ma pojęcia jak zająć się organizacją – Eko Architektura to miejsce gdzie nie tylko można kupić gotowe projekty i konstrukcje, ale także poradzić się w sprawie najlepszych rozwiązań. Nie dostarczają tylko gotowego produktu, ale oferują też usługi dodatkowe usługi, konsultacje, współpracę z architektem. To miejsce gdzie liczy się, aby maksymalnie ułatwić wszystko dla klienta. Firm oferujących różnego rodzaju domy drewniane, energooszczędne, modułowe czy pasywne jest coraz więcej. Różnią je zarówno cena, jak i jakość budowanych domów. Dlatego warto podjąć współpracę ze sprawdzoną firmą, taką jak Eko Architektura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *