Problemy z potencją dotyczą coraz większej ilości mężczyzn. W dobie obecnej borykają się z nimi nie tylko panowie w dojrzałym wieku. Duże ilości stresu, niezdrowa żywność i potężna ilość bodźców powodują, że nawet młodzi i pozornie zdrowi mężczyźni mają kłopot z uzyskaniem zadowalającej erekcji. Na szczęście nie jest to problem, którego nie dałoby się rozwiązać. Istnieje wiele sposobów – zarówno farmakologicznych, jak i domowych, które pozwalają na podniesienie poziomu potencji do satysfakcjonującego poziomu. Najlepsze z nich przedstawiliśmy w niniejszym artykule. Zapraszamy!

  • Domowe sposoby na potencję

Zanim zaczniesz używać lekarstw, warto spróbować prostych, domowych rozwiązań. Być może uda Ci się naprawić problem w prosty sposób, dzięki czemu unikniesz uzależnienia efektów swoich starań od środków farmakologicznych.

Do domowych sposobów na zaburzenia erekcji zalicza się przede wszyskim redukcję stresu i psychoterapię. Problemy z potencją bardzo często rozwijają się na bazie traum, lęków oraz napięć. Psychoterapia nie tylko pomoże w ich znalezieniu, lecz także wskaże Ci skuteczne i praktyczne sposoby na poradzenie sobie z nimi.

Innym, niedocenianym domowym sposobem jest zadbanie o higienę umysłu, należyty relaks oraz zdrowy sen. Pomocna jest także medytacja. Wiele osób idzie o krok dalej i zaczyna trenować techniki tantryczne.

  • Lekarstwa na potencję

Jeśli chcesz spróbować bardziej drastycznych działań, być może warto wypróbować środków farmakologicznych. Bardzo silne preparaty są sprzedawane tylko i wyłącznie na receptę, niemniej z reguły nie ma potrzeby ich stosowania.

Dobrym pomysłem jest skorzystnie z oferty internetowych aptek wyspecjalizowanych w dystrybucji tego typu środków. Zajrzyj na przykład na aptekamagra.pl, gdzie znajdziesz całą game preparatów, które pomogą Ci w przezwyciężeniu Twojego problemu.

Większość środków na potencję dostępnych w internetowych aptekach jest opartych o sildenafil. Jest to substancja czynna, która pozwala na osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Niegdyś można było zdobyć ją tylko i wyłącznie po okazaniu recepty, lecz teraz jest ona dostępna bez żadnych restrykcji.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że sildenafil działa jedynie wtedy, gdy problemy z erekcją mają podłoże psychiczne lub neurologiczne. Wszelkie zaburzenia działania ciał jamistych lub dolegliwości związane z ciśnieniem krwi nie zostaną cudownie uzdrowione za pomocą sildenfilu.

  • Zioła na potencję

Jeśli jesteś fanem naturalnych rozwiązań, przyjrzyj się ziołom, które pomagają w naprawieniu problemów z erekcją. Pamiętaj jednak, że zarówno w przypadku leków klasycznych, jak i pochodzenia roślinnego, należy trzymać się zalecanych dawek. Każde znaczące odstępstwo od reguł w tym względzie może zagrozić Twojemu życiu lub zdrowiu.

Do najpopularniejszych ziół stosowanych w walce z problememi z potencją zalicza się żeń-szeń. Korzeń tej rośliny poprawia pracę układu krążenia, stabilizuje układ nerwowy oraz działa pozytywnie na układ hormonalny. Jeśli żeń-szeń nie da jednak oczekiwanych rezultatów, możesz zastosować zioła takie jak guarana, korzeń lukrecji, maca, suma, liśc Damiana, miłorząb, jagodę jałowca brazylijskiego lub buzdyganek naziemny.

Jesteśmy pewni, że przy odrobinie starań uda Ci się znaleźć zestaw środków oraz metod, które pozwolą Ci naprawić problemy z potencją raz na zawsze. W razie pytań, jak zawsze służymy pomocą!

Dodaj komentarz