Okres jesienno-zimowy to doskonały czas by przyjrzeć się swojemu zdrowiu i jeszcze intensywniej o nie zadbać. Zabieganym pomagają w tym wygodne pakiety medyczne w ramach, których zyskujesz dostęp do specjalistów bez potrzeby rezygnowania z dynamiki dnia codziennego. Dzięki krótkim kolejkom oraz elastycznemu podejściu do pacjenta otrzymujesz profesjonalną opiekę i wsparcie a także pewność, że Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach. Zapoznaj się z ofertą abonamentów medycznych i już dziś wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom!

Jak działa abonament medyczny JP Medica?

Abonament medyczny to pakiet dostępu do usług medycznych dający Ci możliwość korzystania z usług lekarzy współpracujących z partnerskimi klinikami. Decydując się na wizytę możesz wybrać spośród standardowej wizyty w gabinecie, telekonsultacji bądź wizyty online.

Abonament medyczny – korzyści

Posiadanie abonamentu medycznego to szereg korzyści.

Dzięki subskrypcji usług medycznych oszczędzasz czas. W ramach komercyjnych usług firmy medyczne oferują skrócony czas na oczekiwanie do lekarza i pozwalają omijać kolejki, jakie znamy z poradni w ramach państwowej opieki medycznej.

Po drugie uzyskujesz łatwy dostęp do lekarzy-specjalistów. Możesz jednego dnia skonsultować się z neurologiem a drugiego np. z endokrynologiem. Dzięki temu, że nie musisz czekać kilkunastu miesięcy na kolejne wizyty, leczenie odbywa się w regularny i kompleksowy sposób, a w przypadku zmiany planów czy niespodziewanego wyjazdu możesz bezpłatnie zmienić termin, bez obawy, że kolejny będzie za długi czas.

Jeśli pakiet medyczny służy Ci jedynie za profilaktykęzyskujesz spokój, możesz bowiem skonsultować się w każdym momencie. Z kolei, jeśli jesteś w trakcie leczenia bądź dłuższej terapii uzyskujesz szybki dostęp do badań diagnostycznych i możliwości ich interpretacji.

Abonamenty medyczne to również wygoda korzystania z usług JP Medica w całym kraju, tam, gdzie znajdują się placówki partnerskie. Wizytę możesz umówić przez telefon bądź korzystając z wygodnej i intuicyjnej aplikacji.

Ile kosztuje abonament medyczny?

Koszt abonamentu podawany jest w okresach rozliczeniowych – np. 6 lub 12 miesięcznych. Raty jednak możesz spłacać co miesiąc. Decydując się na zakup pakietu w JP Medica na 6 miesięcy ponosisz koszt ok. 58 zł miesięcznie (350 zł/6 miesięcy). Z kolei wybierając pakiet na 12 miesięcy koszt ten wynosi 56 zł (762 zł/12 miesięcy). Jest to niezwykle korzystna cena w stosunku do uzyskiwanej jakości opieki zdrowotnej.

Dowiedz się więcej o pakietach JP Medica: https://jpmedica.com

Na czym polega abonament medyczny?

  • Kupując abonament zyskujesz gwarancję dostępu do usług medycznych we wszystkich placówkach JP Medica.
  • Unikasz stania w kolejkach, zwłaszcza do lekarzy specjalistów. Potrzebując wsparcia umawiasz się na wizytę w gabinecie, teleporadę bądź konsultację online. Zawsze możesz bezpłatnie zmienić termin wizyty bez ryzyka czekania na kolejną kilkanaście miesięcy.
  • Otrzymujesz e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia wprost na swoją skrzynkę mailową. Wykonywane badania laboratoryjne w ramach pakietu każdorazowo są opisywane i omawiane z Tobą przez wykwalifikowanego lekarza.

Dodaj komentarz