Czym jest jedyny na rynku polskim wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy do picia marki LubriSyn Ha+? To jedyny w swoim rodzaju płynny suplement wspomagający stawy do stosowania codziennie, który zawiera hialuronian.

LubriSyn Ha+

Musimy dodać, że hialuronian to substancja, która naturalnie występuje w płynie maziowym odpowiedzialnym za prawidłową pracę naszych stawów. Bez tego nasze stawy byłyby narażone na nie w pełni sprawną amortyzację, co z kolei prowadziłoby do szybszej ich eksploatacji i wielu bolesnych kontuzji lub nawet operacji.

LubriSyn Ha+ to suplement diety, który uzupełnia braki kwasu hialuronowego w naszych stawach. Charakteryzuje się niesamowicie wysoką masą cząsteczkową i uzyskiwany jest w procesie  fermentacji mikrobiologicznej. To oznacza, że nie jest produkowany ze źródeł białka i może osiągać tak wysoką klasę czystości. W dodatku suplement LubiSyn Ha+ ma identyczny skład chemiczny do tego, który naturalnie występuje np. w stawach kolanowych czy barkowych, jest więc określany mianem bio-identycznego. Należy również wspomnieć, że kwas hialuronowy wchłania się także przez ściany jamy ustnej, a także przez gardło. Do stawów transportowany jest przez układ limfatyczny ludzkiego organizmu, dostaje się więc do stawów w bardzo krótkim czasie.

LubriSyn Ha+ nie zawiera glukozaminy czy chondroityny jak inne produkty konkurencyjnych marek. Zarówno glukozamina, jak i chondroityna okazują się nieskuteczne w suplementacji stawów czy ich leczeniu. Głównym składnikiem LubriSyn Ha jest hialuronian, bez zbędnych dodatków, dlatego ten suplement jest tam ważny w dbaniu o dobre zdrowie stawów. Suplement pomaga również radzić sobie z przypadłościami dotykającymi nasze stawy, a także skraca czas rehabilitacji po kontuzji czy wypadku. LubriVita to drogeria Internetowa, która jest oficjalnym przedstawicielem marki LubriSyn w Polsce.

 

LubriSyn Ha+ jako pomoc w terapii reumatoidalnego zapalenia stawów

Każdy pacjent, który cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów (w skrócie RZS), ma bardzo niski poziom płynu maziowego w swoich stawach, co prowadzi do szybkiego ich zniszczenia oraz przysparza wiele niepotrzebnego bólu. Nauka wciąż nie znalazła odpowiedzi na pytanie, skąd RZS się bierze. Ustalono natomiast, że choroba może mieć podłoże autoimmunologiczne. Kwas hialuronowy, zawarty w suplemencie diety LubriSyn Ha+, ma za zadanie utrzymywać poziom mazi stawowej na wyższym poziomie, tym samym spowalniając proces degeneracji stawów spowodowany przez RZS. Często niemożliwe jest wykonanie iniekcji bezpośrednio do stawu, dlatego tak ważne jest, by suplementować swoje stawy w inny i mniej inwazyjny sposób, czyli doustnie. LubriSyn Ha+ jest całkowicie bezpiecznym suplementem i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Stosowanie suplementu prowadzi jednak do poprawy kondycji naszej skóry, włosów i paznokci, odżywia nasz narząd wzroku: oczy, a także sprawia, że rzadziej zapadamy na choroby przyzębia i skraca czas leczenia się ran, więc na jego użytkowaniu możemy jedynie skorzystać!

 

Wspomaganie rehabilitacji kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest polecany wszystkim tym, którzy uprawiają sport. Każdy, kto biega, gra w piłkę nożną lub zajmuje się uprawianiem innego rodzaju sportu, wie, że o kontuzję nie trudno. Dlatego należy unikać kontuzji i wspierać nasze stawy, a jeśli jednak ona się zdarzy, wspierajmy powrót do zdrowia. Działanie kwasu hialuronowego zawartego w suplemencie LubriSyn Ha+ jest nie do przecenienia w procesie gojenia się ran, leczenia kontuzji i wracania do pełnej sprawności ruchowej.  Pamiętajmy też, że ten suplement polecany jest szczególnie osobom w podeszłym wieku, których układ kostno-stawowy narażony jest bardziej, ze względu na wiek, na uszkodzenia i kontuzje.

 

Dodaj komentarz