Wielu mężczyzn ma duży kompleks wynikający z posiadania zbyt małego członka. Męskie problemy istnieją od wielu lat, chociaż nie zawsze panowie się do nich przyznają. Dzięki rozwoju technologii oraz farmacji istnieją liczne rozwiązania i sposoby na powiększenie rozmiaru penisa.

Dostępność informacji odnośnie powiększania penisa jest łatwa do zdobycia. Problem pojawia się, kiedy mężczyzna ma świadomość i chęć skorzystania z jakiegoś rozwiązania, lecz nie wie, na co się zdecydować. Wielu mężczyzn obawia się, że wybór metody będzie nie odpowiedni. Panowie nie chcą wydawać pieniędzy na nieefektywne rozwiązania i niepokoją się, że przez źle wybrane metody mogą sobie zaszkodzić.

Według licznych badań około 80% mężczyzn twierdzi, że chciałoby mieć dłuższego członka, zaś 3% opowiada się za tym, że ich penis mógłby być grubszy. Duża grupa mężczyzn, bo aż 82% wykazuje pewność, że kobietom bardziej podobają się duże penisy. Jednak badania przeprowadzone wśród kobiet nie potwierdzają tej tezy. Panie cenią sobie głównie pewność siebie i spontaniczność partnera w łóżku.

Mężczyzna posiadający kompleks małego członka nie jest odważny i dynamiczny w łóżku, dlatego też jego partnerka może odczuwać niedosyt. W takim wypadku mężczyźni mogą skorzystać, że skutecznych metod powiększania penisa i zmienić swoje podejście do spraw łóżkowych.

 Jak bezpiecznie powiększyć penisa? – Budowa członka i erekcja

Członek to organ męski służący do oddawania moczu oraz wypełniania funkcji seksualnych. Z zewnątrz można wyróżnić kilka elementów wchodzących w skład penisa:

 • żołądź
 • trzon
 • napletek
 • wędzidełko napletkowe
 • ujście cewki moczowej

Wnętrze członka składa się z ciał gąbczastych oraz jamistych. Ciała jamiste budują trzon penisa i są odpowiedzialne za wzwód. Połączone są tkaną łączną z ciałem gąbczastym. Natomiast ciała gąbczaste mieszczą się w dolnej stronie penisa i wytwarzają żołądź prącia.

Wzwód penisa powstaje dzięki wzajemnej współpracy układu naczyniowego z układem nerwowym. Członek zaczyna powiększać swój rozmiar oraz grubość w skutek dopływu większej ilości krwi.

Powiększenie rozmiaru penisa jest możliwe, dzięki regularnym i zwiększonym dopływom krwi do członka. Systematyczne zabiegi dokrwienia członka powodują, że znacząco powiększa się masa mięśniowa penisa.

Powiększanie masy mięśniowej członka można uzyskać za pomocą kilku sprawdzonych i bezpiecznych sposobów.

Trwałe sposoby na powiększanie penisa

Więcej informacji o skutecznych i bezpiecznych sposobach na powiększanie penisa, znajdziesz tutaj https://www.secretive.pl/info/czy-powiekszenie-penisa-jest-mozliwe.html. Najwięcej mężczyzn korzysta z metod typu:

 • suplementacja leków na powiększanie penisa
 • zastosowanie żeli, kremów oraz sprayów powodujących wzrost członka
 • używanie pompek wodnych
 • używanie pompek próżniowych
 • używanie extenderów rozciągających członka
 • wykonywanie wskazanych ćwiczeń penisa
 • skorzystanie z operacji plastycznej
 • skorzystanie z zabiegu powiększania kwasem hialuronowym

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie kilku metod w jedną. Najczęściej poleca się stosowanie extenderów lub pompek wraz ze sprayami i żelami powodującymi powiększanie penisa. Wówczas członek zwiększa swoją objętość, cały czas jest odpowiednio nawilżony i nie grożą mu otarcia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *