Zabiegi medycyny estetycznej, a w szczególności powiększanie ust w ostatnich latach znów zwiększyły swoją popularność wśród osób, które szukają sposobów na poprawę swojego wyglądu.. Każdego roku coraz więcej pacjentów decyduje się na korektę, po to, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, lub prezencję twarzy. Nie ma w tym nic dziwnego-zabiegi są bezpiecznym i bardzo szybkim sposobem na poprawę ust.

Powiększenie ust- szansa na wymarzone usta

Powiększanie ust było kiedyś zabiegiem dostępnym jedynie dla osób z tzw. wyższych sfer oraz celebrytów. Postęp technologi doprowadził jednak do znacznego obniżenia cen. Dzięki temu dziś każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną powiększenia ust. Największą zaletą, poza znaczną poprawą wizualnego wyglądu, jest to, że już po kilkunastominutowym zabiegu można dostrzec znaczną różnicę w wyglądzie., Zadbanie o prezencję naszych ust może znacznie podnieść nasz status, oraz samoocenę. Dodatkowo zabieg wspomaga rewitalizację oraz odmłodzenie okolic ust.

Jak wykonuje się zabieg powiększenia ust?

Zabieg powiększania ust wykonuje się z wykorzystaniem różnych wypełniaczy. Zazwyczaj są nimi kwas hialuronowy lub własny tłuszcz z organizmu. Wypełniacze wprowadzane są pod skórę w okolicę wargi. Powoduje to zwiększenie objętości ust. Wypełnienia powodują również nawilżenie, oraz odżywienie.

Jakie substancje są wykorzystywane przy powiększaniu ust?

Powiększanie ust to zabieg, do którego wykorzystuje się wypełniacze np. własny tłuszcz, lub kwas hialuronowy. Dzięki ich podskórnemu wprowadzeniu w okolice wargi uzyskuje się skorygowanie kształtu ust, odżywienie, nawilżenie, oraz zwiększenia ich objętości. Z kolei botoks to zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Jej rolą jest zapewnienie efektu redukcji zmarszczek.

Powiększenie ust- korzyści

Zabieg powiększenia ust jest bezpieczną formą operacji plastycznej, na którą może się zdecydować każda osoba, która nie jest usatysfakcjonowania z wyglądu swoich ust i ma zamiar go zmienić. Dzięki kwasowi hialuronowego możemy skorygować asymetrię ust, lub powiększyć usta. Można również zwiększyć ich objętość oraz podkreślić kolor czerwieni wargowej. Substancja jest również doskonałym nawilżeniem dla ust, co w konsekwencji zmniejsza przesuszenie warg. Kwas hialuronowy odmładza je i nadaje nowego blasku.

Dla kogo jest powiększanie ust?

Zabieg tego typu dedykowany jest każdemu, kto jest niezadowolony z wyglądu ust i pragnie go zmodyfikować. Zastosowanie kwasu hialuronowego umożliwia skorygowanie asymetrii ust oraz powiększenie ust. Kwas hialuronowy daje ponadto możliwość podkreślenia koloru czerwieni wargowej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym może być wykonywane zarówno u osób młodych, jak i dojrzałych – w każdym przypadku możliwe jest zyskanie nienagannego wyglądu ust.

Profesjonalne powiększanie ust

Zabieg powiększenia ust jest bezpieczny i niemal każdy może z niego skorzystać. Aby jednak mieć pewność, że otrzymane rezultaty będą satysfakcjonujące, konieczne jest znalezienie profesjonalnej kliniki. Jedną z nich jest  „www.klinikasfera.pl” , która oferuje swoim pacjentom kompleksowe usługi i gwarancje zadowolenia.

 

Dodaj komentarz