Kobiety wprost kochają ładnie wyglądać oraz pachnieć. Dzięki swoim urokom pobijają serca wielu mężczyzn i kreują swoje oblicze. Zapach kobiety tworzy dla jej ciała pewnego rodzaju ubranie, po którym jest rozpoznawalna. Odważne i pewne siebie panie często decydują się na mocne i korzenne perfumy, które zarysowują ich charakter. Spokojniejsze i subtelniejsze kobiety wybierają zmysłowe, kwiatowe lub świeże perfumy oddające ich prawdziwą głębie duszy.

Perfumy wybierane są zgodnie z wiekiem, młodsze panie zazwyczaj decydują się na świeże, owocowe i cytrusowe zapachy. Natomiast starsze kobiety chętnie sięgają po mocniejsze, tytoniowe lub skórzane aromaty.

Większość kobiet wybierając perfumy decyduje się na oryginalne kosmetyki pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Najczęściej kobiety udają się do drogerii, gdzie zakupują perfumy tworzone przez światowych i renomowanych producentów lub projektantów.

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się Salvador Dali perfumy. Królują one na rynku kosmetycznym od wielu lat i doceniane są przez liczne klientki.

Charakterystyka marki Salvador Dali

Salvador Dali perfumy zostały stworzone przez samego malarza Salvador Dali. Wprowadzone na rynek w postaci perfum dla kobiet oraz dla mężczyzn. Receptura perfum jest ściśle strzeżona i z pewnością wykorzystuje składniki o najwyżej jakości. Salvador Dali perfumy to kompozycja składająca się z kilkunastu składników, dających ostatecznie wyjątkowe połączenie i niebiańskie zapachy.

Salvador Dali perfumy powstają z kombinacji przeróżnych kwiatów, ziół, owoców, piżma, ambry, drzewa sandałowego oraz innych nut drzewnych. Dodatkowo marka Salvador Dali perfumy odznacza się ciekawymi flakonami. Większość z nich przypomina twórczość malarza, dzięki temu perfumy doceniane są nie tylko za zapach, ale i za nietuzinkowy wygląd.

Najcenniejsze kobiece Salvador Dali perfumy

Salvador Dali perfumy – Sea and Sun in Cadaques

Obecnie na rynku istniej kilka rodzajów Sea and Sun in Cadaques, wszystkie z nich mają flakon przypominający lub zwierający małe logo ust. Salvador Dali perfumy przeznaczone są dla kobiet lubiących kwiatowe, owocowe i odświeżające nuty zapachowe. Sea and Sun in Cadaques powstały z połączenia moreli, kumquatu, czarnej porzeczki, piżma, ambry, drzewa cedrowego, frezji oraz kwiatu lotosu. Polecane są głównie na upalne i słoneczne dni.

Salvador Dali perfumy – Daliflor

Na pierwszy rzut oka perfumy wyróżniają się ciekawym flakonem, który bardzo mocno przypomina obraz Salvador Dali obrazem „Kobieta z głową z róży”.  Zapach powstał w wyniku połączenia cytrusowych owoców, fiołka, jaśminu, róży oraz piżma i drzewa sandałowego. Doceniane są przez kobiety zmysłowe, kochające i subtelne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *