Urlop nieodłącznie kojarzy nam się z wypoczynkiem i różnymi wojażami – i niech tak zostanie. Z drugiej jednak strony często szkoda tych kilku dni lub tygodni w roku, które można by poświęcić na zrobienie rzeczy, na które na co dzień nie ma czasu. Nie chodzi o remonty, ale o coś dla ciała i ducha – odchudzanie, które tym razem na pewno się uda!

Odchudzanie i wypoczynek – duet idealny

A gdyby tak połączyć wczasy z gubieniem zbędnych kilogramów i wrócić lżejszym, pewniejszym siebie i z pozytywnym nastawieniem do swojego nowego, zdrowego stylu życia? Turnusy odchudzające oferowane przez hotel Astor mieszczący się tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego to jedna z najciekawszych propozycji, na które warto się skusić. Pobyt nie różni się zbytnio od klasycznego wyjazdu organizowanego samodzielnie. Wypoczywasz, spędzasz czas w samotności, z partnerem lub rodziną, korzystasz z wszelkich atrakcji oferowanych przez hotel i okoliczne punkty rozrywki, a przy tym… chudniesz. Jak to możliwe? W pobyt odchudzający wpisane są posiłki przygotowywane z myślą o diecie redukcyjnej, których nie musisz sam gotować, co zdecydowanie czyni odchudzanie przyjemniejszym!

W pędzie codzienności bardzo trudno zmobilizować się, by lepiej gotować i poświęcać czas na sport. Stąd też warto posiłkować się ciekawymi rozwiązaniami – jedno z nich podsuwa hotel Astor w Jastrzębiej Górze i z pewnością warto je rozważyć jako wstęp do nowego, lepszego życia!

Turnusy odchudzające – jakich atrakcji tam doświadczysz?

Lokalizacja hotelu nad samym morzem umożliwia Ci codzienne wdychanie ożywczego jodu, kąpiele w słonej wodzie i korzystanie z przyjemności plażowania każdego dnia. Jednak przy gorszej pogodzie możesz zasmakować atrakcji hotelu – zabiegów w SPA, masaży nastawionych na pobudzanie tkanki tłuszczowej do spalania, pływania w basenie, sauny i wielu innych. Różnego rodzaju zabiegi wellness mają na celu stymulację odchudzania i relaksowanie się po ciężkich, pełnych ćwiczeń i wrażeń dniach.

Turnusy odchudzające polegają również na aktywności fizycznej – odpowiednio dobranej do kondycji i potrzeb, pod czujnym okiem instruktorów. W trakcie pobytu nie tylko zrzucisz kilka kilogramów, ale również zdobędziesz cenną wiedzę na temat tego, jak jeść, jak się ruszać i w jaki sposób utrzymać motywację na jak najwyższym poziomie, aby po powrocie do domu już nigdy nie wrócić do złych nawyków żywieniowych!

Wczasy z odchudzaniem – czy warto?

Jeśli zmotywowanie się do odchudzania zawsze było Twoją piętą achillesową, to wyjazd tego typu jest świetną okazją, by wreszcie przestać szukać wymówek, a zacząć pracować nad swoją sylwetką, zdrowiem i samopoczuciem. Oprócz tego, że taki turnus pomaga schudnąć, jest też mocnym pierwszym krokiem do wdrożenia zdobytej wiedzy i umiejętności w swoje codzienne życie. Tym samym odchudzanie stanie się piękną przygodą i będzie Ci się kojarzyło z czymś bardzo przyjemnym! Wracając myślami do minionego turnusu, z pewnością będziesz utrzymywać swoją motywację do zdrowego życia na wysokim poziomie!

Dodaj komentarz