Gotowanie to dla wielu z nas ogromna pasja, która niesie ze sobą morze przyjemności, dając satysfakcję z przygotowanych własnoręcznie posiłków. Pamiętajmy jednak, że poza najwyższą jakością przygotowywanych produktów, jednym z najważniejszych czynników wpływających na efekt końcowy naszych prac kuchennych, są naczynia, w których dokonujemy obróbki termicznej poszczególnych surowców.

Garnki Venice

Ukłonem w stronę wszystkich pasjonatów gotowania, zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy, są garnki stworzone przez firmę Venice, które dzięki zastosowaniu najwyższej jakości technologii, zapewniają nam komfort i radość z przyrządzania potraw.

Kolekcja garnków Venice Pearl Colection, to doskonała seria zarówno pod względem estetycznym – zadbano o każdy szczegół ich eleganckiego wykończenia – jaki i użytkowym, gdyż garnki się nie wykruszają i nie zarysowują, a dzięki wykonaniu z jednego z  najtrwalszych i najodporniejszych metali, mamy gwarancję, że nie ulegną pękaniu, nie wgniotą się i nie zniszczą nawet, jeśli będziemy je użytkować w trudnych warunkach, czy wysokich temperaturach.

Garnki Venice cechuje styl, klasa, eleganckie wykończenia i najwyższa jakość wykonania, które zapewniają nam satysfakcję z chwil spędzonych w kuchni niezależnie, czy gotujemy w domu, czy w profesjonalnej kuchni restauracyjnej – doskonale sprawdzają się w każdych warunkach! Venice Pearl Colection, to prawdziwa perła wśród garnków, łącząca piękno z niebywałą trwałością.

Naczynia wchodzące w skład tej wyjątkowej kolekcji, to:

 • 1 x Garnek o pojemności 6,3 l
 • 1 x Garnek o pojemności 3,1 l
 • 1 x Garnek o pojemności 1,8 l
 • 1 x Garnek o pojemności 1,6 l
 • 1 x Garnek do gotowania na parze
 • 1 x Patelnia o pojemności 2,9 l
 • 1 x Misa z pokrywką
 • 1 x Frytkownica
 • 1 x Podstawka
 • 1 x Przyssawka

garnki venice pearl collection 19 cena opinie

  Dzięki różnorodności naczyń i ich 20 – letniej gwarancji, w pełni możemy cieszyć się naszą kulinarną pasją a zakup będzie nam służył przez wiele lat, niosąc satysfakcję oraz komfort ich użytkowania. Naczynia Venice dają nam możliwość gotowania w systemie wieżowym, dzięki czemu usmażymy, ugotujemy na parze i udusimy kilka potraw równocześnie. Oszczędzając przy tym czas, który spędzilibyśmy w kuchni gotując na pojedynczych modułach, możemy poświęcić go na drobne przyjemności, odpoczynek, czy spędzanie chwil z rodziną.

Patelnia z Venice Pearl Colection została stworzona z myślą, by dbać o nasze zdrowie – wykorzystując tłuszcze zawarte w smażonych produktach, nie musimy dodawać oleju, by dania nie przywierały do powierzchni patelni. Została zaprojektowana tak, by zachowując walory smakowe smażonych dań, wykorzystywać wyłącznie tłuszcz naturalnie występujący w pożywieniu.

Kierując się dbałością o zdrowie użytkowników, do zestawu naczyń, dołożono również garnek z przeznaczeniem do gotowania na parze – zalet z tego typu obróbki termicznej nie trzeba wyjątkowo tłumaczyć, gdyż wszyscy wiemy jak wiele witamin i mikroelementów wypłukuje się z produktów podczas tradycyjnej metody gotowania w wodzie, w przypadku gotowania na parze, wszystkie wartości odżywcze i zdrowe witaminy, zostają zachowane w pożywieniu.

Kolekcja zawiera także frytkownicę, dzięki której z łatwością przygotujemy nasze ulubione dania, wymagające smażenia w głębokim tłuszczu o wysokiej temperaturze.

Dodatkowo, mamy do dyspozycji podstawkę pod wszystkie naczynia oraz przyssawkę, dzięki którym czas spędzony na gotowaniu to prawdziwa przyjemność!

Dlaczego warto zainwestować w Garnki Venice?

Odpowiedź na pytanie jest prosta:

 • Naczynia te zapewniają nam piękno i komfort użytkowania przez wiele lat!
 • Dają nam wiele możliwości obróbki termicznej przygotowywanych produktów, dbając o nasze zdrowie.
 • Posiadają 20 lat gwarancji, co najlepiej potwierdza ich doskonałą jakość.
 • Zostały wykonane z najtrwalszego metalu, wykończonego w wyjątkowo eleganckim stylu.
 • Umożliwiają nam gotowanie w systemie wieżowym!

Doskonała jakość i innowacyjność zastosowanych technologii sprawiają, że garnki Venice, to naczynia wyjątkowe, dające satysfakcję z przygotowanych dań  oraz pozwalające czerpać radość z chwil spędzonych w kuchni.

Dodaj komentarz